SSS

Sitemize üye olmak için sağ üst köşedeki Hesabım butonuna tıklayın. Açılan sayfada istenen bilgileri doldurun ve Hesap Oluştur butonuna basın. E-posta adresinize gelen aktivasyon linkine tıklayarak üyeliğinizi tamamlayın.

İlan vermek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra hesabınıza giriş yapın. Açılan sayfada yan menüde bulunan "Gayrimenkullerim" sayfasına geçin sağ üst köşede bulunan "Oluştur" butonuna tıklayın. İlan kategorisini, ilan başlığını, ilan detaylarını, fiyatı, fotoğrafları ve iletişim bilgilerinizi girin. İlanınızı kontrol ettikten sonra Kaydet butonuna basın. İlanınız onay sürecine girecektir.

İlan aramak için ana sayfadaki arama kutusunu kullanabilirsiniz. Arama kutusuna il, ilçe, mahalle, sokak veya semt adı gibi lokasyon bilgileri ve satılık, kiralık, daire, villa, arsa gibi ilan türleri yazabilirsiniz. Ayrıca arama kutusunun yanındaki Filtrele butonuna tıklayarak fiyat, oda sayısı, metrekare, bina yaşı, kat, ısıtma sistemi gibi özelliklere göre de arama yapabilirsiniz.

Favori ilanlarınızı kaydetmek için ilan sayfasında Favori Listesine Ekle butonuna tıklayın. Böylece ilanı favorilerinize eklemiş olursunuz. Favorilerinize eklediğiniz ilanları profil sayfanızdaki Favori Listesi bölümünden görebilirsiniz.

İlan sahibiyle iletişime geçmek için ilan sayfasında sağ bölümde İletişim Formunu kullanın. Adınızı, e-posta adresinizi ve mesajınızı yazın ve Gönder butonuna basın. Mesajınız ilan sahibine iletilecektir. Ayrıca ilan sahibinin isminin üzerine tıkladığınızda sayfasında ilan sahibinin telefon numarasını da görebilir ve arayabilirsiniz.

Yorum yapmak için ilan sayfasının alt kısmındaki Yorum Yap bölümüne tıklayın. Açılan sayfada adınızı, e-posta adresinizi ve yorumunuzu yazın ve Yorum Gönder butonuna basın. Yorumunuz onay sürecine girecektir.

Şikayet etmek istediğiniz bir ilan veya kullanıcı varsa ana menüde bulunan "Bize Ulaşın" sayfasını kullanın. Açılan sayfada şikayet sebebinizi ve detaylarını yazın ve Gönder butonuna basın. Şikayetiniz ilgili birime ulaştırılacaktır.

İlanınızı düzenlemek için profil sayfanızdaki Gayrimenkullerim bölümüne tıklayın. Düzenlemek istediğiniz ilanın yanındaki Düzenle butonuna tıklayın. Açılan sayfada ilanınızda değiştirmek istediğiniz bilgileri girin ve Kaydet butonuna basın. İlanınız güncellenecektir.